Novinky v sortimentu

Na této stránce naleznete upozornění na novinky v sortimentu, který dodáváme a odkazy na podrobnější informace.

 •  

  Aktuální novinka Rozbrušovací pila AbrasiMet M

  Manuální rozbrušovací pila ve stolním provedení. Celková koncepce a design umožňují jednoduchou bezpečnou obsluhu při nezvykle vysokém výkonu. V pile AbraiMet M lze používat řezné kotouče o Ø 254mm nebo 305mm a dělit materiál až do Ø 110 mm.

 • Aktuální novinka Rozbrušovací pila AbrasiMet XL Pro

  AbrasiMet XL Pro je pila primárně určená pro dělení velkých vzorků. Robustní konstrukce je schopna provádět nejtěžší řezy v náročném prostředí. Tato velká automatická pila může používat rozbrušovací kotouče o Ø 14 palců [356 mm], 16 palců [406 mm] a 18 palců [457 mm]. Provoz je zajišťován programovatelnými metodami a automatickým provozem.

 • Aktuální novinka Universální tvrdoměr UH4000

  Univerzální tvrdoměry řady UH4000 jsou určen pro velké výrobní laboratoře nebo přímo pro výrobní prostory. Řada UH4000 je k dispozici ve dvou různých konfiguracích, tj. UH4250 a UH4750 s různým rozsahem zatěžování. Univerzální tvrdoměry jsou navrženy pro provádění měření dle několika druhů stupnic tvrdosti jedním strojem. Jedná se o měření dle Vickerse, Knoopa, Brinella a Rockwella.

 • Aktuální novinka Brusky/leštičky AutoMet 250 a 300

  Nová modelová řada AutoMet představuje výkonné brousící a leštící stroje. Ovládání je zajištěno membránovou klávesnicí pro AutoMet 250 nebo dotykovou klávesnící pro AutoMet 250 Pro a AutoMet 300 Pro. Otáčky kotouče jsou  měnitelné s krokem 10 ot/min v rozsahu 50 – 500 ot/min (400 ot/min pto AutoMet 300 Pro). Dostatečně dimenzovaný motor (750 W nebo 1500 W) se vyznačuje velmi tichým chodem a spolu s robustním hliníkovým odlitkem skříně zaručuje naprostou stabilitu chodu přístroje i při maximální velikosti vzorků (až průměr 50 mm pro Automet 300 Pro).

 • Brusky/leštičky EcoMet 30

  Modelová řada EcoMet™ 30 představuje spolehlivé a snadno ovladatelné brousící a leštící stroje. Lze volit mezi jedno nebo dvou-kotoučovým strojem, průměr pracovního kotouče je 203, 254 nebo 305 mm. Otáčky kotouče jsou plynule měnitelné v rozsahu 50 – 500 ot/min u manuálních verzí nebo krokově u verzí s hlavou (EcoMet 30 SEMI-AUTO). Dostatečně dimenzovaný motor se vyznačuje velmi tichým chodem a spolu s robustním hliníkovým odlitkem skříně zaručuje naprostou stabilitu chodu přístroje i při maximální velikosti vzorků.

 • Roztoky pro leptání

  Nově HANYKO Praha s.r.o. dodává kompletní řadu nejdůležitějších roztoků pro leptání metalografických vzorků.

 • IsoMet HS

  Přesné pily IsoMet High Speed a High Speed Pro

  Pily Isomet High Speed jsou stolní přesné pily s intuitivním ovládáním, které kombinují vysoký výkon, rychlost a přesnost. Inovativní stroje s novým způsobem upínání umožnují rychle a jednoduše dělit širokou škálu materiálů. Nastavení místa řezu v ose x (u verze Pro I v ose Z) je rychle nastavitelné joystickem. Verze Pro umožňuje na rozdíl od základního modelu programování provozu.

 •  INSPEKT

  Univerzální zkušební stroje

  Univerzální zkušební stroje Hegewald-Peschke v naší nabídce pokrývají kompletní spektrum aplikací mechanických zkoušek materiálů i hotových výrobků. Přístroje jsou navrženy pro měření vlastností běžných materiálů, jako jsou kovy, keramika, plasty či kompozity, tak též pro papír, textil, plast, nejrůznější fólie, gumy, či pryže.

 •  Korozně odolná skříň_malá

  Korozně odolné skříně na kyseliny POL-LAB

  Speciálně navržené na skladování kyselin a zásad, díky použitému materiálu s vysokou odolností vůči korozi. Skříně mají výsuvné záchytné vany. Vedle uvedených výborných vlastností se skříně vyznačují zajímavou cenou.

 • Tvrdoměr Wilson VH3300

  Moderní, plně automatizovaný systém měření tvrdosti Wilson VH3300, je nejúplněji vybavené zařízení z nové, prémiové řady VH3000 od společnosti Wilson Hardness. Přístroj nabízí pokrytí všech potřeb měření tvrdosti podle Vickerse, respektive Knoopa v oblasti mikro i makro.

 • PlanarMet

  Bruska do roviny PlanarMet 300

  PlanarMet 300 je poloautomaticka vysoce výkonná stolní bruska s brusným kamenem o průměru 300 mm, s vysokým kroutícím momentem, integrovaným orovnáváním brusného kamene a bezpečnostním krytem.

 • Apex S

  Apex S je moderní, rychlý a jednoduchý systém pro uchycení brusných papírů na podložní unášecí disky.


Naši nejvýznamnější dodavatelé