Novinky v sortimentu

Na této stránce naleznete upozornění na novinky v sortimentu a odkazy na podrobnější informace.

 • Aktuální novinka Střední automatická rozbrušovací pila AbrasiMet L Pro

  Rozbrušovací pila AbrasiMet® L Pro poskytuje konzistentní a opakovatelnou kvalitu řezů pro střední až velké vzorky (řezné kotouče o Ø 10 palců, 12 palců nebo 14 palců = řezná kapacita 87 mm, 112 mm a 135 mm) s programovatelnými metodami a automatizací řezného procesu. Pila má odolný design, intuitivní uživatelské rozhraní, automatické čisticí funkce a velký pracovní prostor. Tento stroj je ideální pro náročná prostředí, kde je klíčový čas, kvalita a spolehlivost. Je dodávána ve variantách jako stolní pila nebo jako stojící na podlaze. Je u ní použita technologie „Variable Smart Cut“.

 • Invertovaný digitální mikroskop INSPECTIS

  Digitální invertovaný mikroskop pro zvětšení 7.4x až 200x (na obrazovce panelu) je dodáván ve dvou rozlišeních (8 MPixl Ultra HD, nebo ve verzi jednodušší, 2.1 MPixl Full HD). Je předurčen pro snímání většího počtu vzorků např. umístěných do jedné sady. Tato se pokládá na vytvrzené sklíčko sloužící jako opora pro snímání ze spodu. Mikroskop je standardně vybaven jednoduchým software INSPECTIS Basics Image Capture, a nebo lépe, software NIS-Elements. Jedná se o bezešvé propojení. Mikroskop je ideální pro snímání a analýzu geometrie svarů. Lze ho však doporučit i pro jiná hodnocení (crimpy atd), kde vyhovuje jeho velké zorné pole 3 až 82 mm.

 •  

  Rozbrušovací pila AbrasiMet M

  Manuální rozbrušovací pila ve stolním provedení. Celková koncepce a design umožňují jednoduchou bezpečnou obsluhu při nezvykle vysokém výkonu. V pile AbraiMet M lze používat řezné kotouče o Ø 254mm nebo 305mm a dělit materiál až do Ø 110 mm.

 • Universální tvrdoměr UH4000

  Univerzální tvrdoměry řady UH4000 jsou určen pro velké výrobní laboratoře nebo přímo pro výrobní prostory. Řada UH4000 je k dispozici ve dvou různých konfiguracích, tj. UH4250 a UH4750 s různým rozsahem zatěžování. Univerzální tvrdoměry jsou navrženy pro provádění měření dle několika druhů stupnic tvrdosti jedním strojem. Jedná se o měření dle Vickerse, Knoopa, Brinella a Rockwella.


Naši nejvýznamnější dodavatelé