Novinky v sortimentu

Na této stránce naleznete upozornění na novinky v sortimentu, který dodáváme a odkazy na podrobnější informace.

 • Aktuální novinky Brusky/leštičky AutoMet 250 a 300

  Nová modelová řada AutoMet představuje výkonné brousící a leštící stroje. Ovládání je zajištěno membránovou klávesnicí pro AutoMet 250 nebo dotykovou klávesnící pro AutoMet 250 Pro a AutoMet 300 Pro. Otáčky kotouče jsou  měnitelné s krokem 10 ot/min v rozsahu 50 – 500 ot/min (400 ot/min pto AutoMet 300 Pro). Dostatečně dimenzovaný motor (750 W nebo 1500 W) se vyznačuje velmi tichým chodem a spolu s robustním hliníkovým odlitkem skříně zaručuje naprostou stabilitu chodu přístroje i při maximální velikosti vzorků (až průměr 50 mm pro Automet 300 Pro).

 • Aktuální novinky Brusky/leštičky EcoMet 30

  Nová modelová řada EcoMet™ 30 představuje spolehlivé a snadno ovladatelné brousící a leštící stroje. Lze volit mezi jedno nebo dvou-kotoučovým strojem, průměr pracovního kotouče je 203, 254 nebo 305 mm. Otáčky kotouče jsou plynule měnitelné v rozsahu 50 – 500 ot/min u manuálních verzí nebo krokově u verzí s hlavou. Dostatečně dimenzovaný motor se vyznačuje velmi tichým chodem a spolu s robustním hliníkovým odlitkem skříně zaručuje naprostou stabilitu chodu přístroje i při maximální velikosti vzorků.

 •  IsoMet HS

  novinka Přesné pily IsoMet High Speed a High Speed Pro

  Pily Isomet High Speed jsou stolní přesné pily s intuitivním ovládáním, které kombinují vysoký výkon, rychlost a přesnost. Inovativní stroje s novým způsobem upínání umožnují rychle a jednoduše dělit širokou škálu materiálů. Nastavení místa řezu v ose x (u verze Pro I v ose Z) je rychle nastavitelné joystickem. Verze Pro umožňuje na rozdíl od základního modelu programování provozu.

 •  INSPEKT

  novinka Univerzální zkušební stroje

  Univerzální zkušební stroje Hegewald-Peschke v naší nabídce pokrývají kompletní spektrum aplikací mechanických zkoušek materiálů i hotových výrobků. Přístroje jsou navrženy pro měření vlastností běžných materiálů, jako jsou kovy, keramika, plasty či kompozity, tak též pro papír, textil, plast, nejrůznější fólie, gumy, či pryže.

 •  Korozně odolná skříň_malá

  Novinka Korozně odolné skříně na kyseliny POL-LAB

  Speciálně navržené na skladování kyselin a zásad, díky použitému materiálu s vysokou odolností vůči korozi. Skříně mají výsuvné záchytné vany. Vedle uvedených výborných vlastností se skříně vyznačují zajímavou cenou.

 • Tvrdoměr Wilson VH3300

  Moderní, plně automatizovaný systém měření tvrdosti Wilson VH3300, je nejúplněji vybavené zařízení z nové, prémiové řady VH3000 od společnosti Wilson Hardness. Přístroj nabízí pokrytí všech potřeb měření tvrdosti podle Vickerse, respektive Knoopa v oblasti mikro i makro.

 • PlanarMet

  Bruska do roviny PlanarMet 300

  Poloautomaticka vysoce výkonná stolní bruska s brusným kamenem o průměru 300 mm, s vysokým kroutícím momentem, integrovaným orovnáváním brusného kamene a bezpečnostním krytem.

 • Apex S

  Moderní, rychlý a jednoduchý systém pro uchycení brusných papírů na podložní unášecí disky.


Naši nejvýznamnější dodavatelé